cliven banner
radio TV

 


Manjani sulmon kryeministrin Rama: Protesta e opozitës legjitime, zgjedhjet të rrezikuara nga kanabisi

19 Feb 2017

Manjani sulmon kryeministrin Rama: Protesta e opozitës legjitime, zgjedhjet të rrezikuara nga kanabisi

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka bërë një deklaratë të fortë, teksa ka komentuar protestën e opozitës, e...

Berisha ftesë LSI-së për qeveri teknike: Nëse Rama nuk tërhiqet, nisim mosbindjen civile

19 Feb 2017

Berisha ftesë LSI-së për qeveri teknike: Nëse Rama nuk tërhiqet, nisim mosbindjen civile

Ish-kryeministri i është bashkuar përsëri këtë pasdite çadrës së protestuesve para kryeministrisë, ku i ka bërë thirrje kreut...

Rama: Respekt për protestuesit, nuk tërhiqem [VIDEO]

19 Feb 2017

Rama: Respekt për protestuesit, nuk tërhiqem [VIDEO]

Në komunikimin e kësaj jave, kryeministri Edi Rama ka folur për protestën e opozitës. Ai theksoi se opozita...

Ministri Klosi: Papunësia? Janë 40 mijë vende të lira pune në Zyrat e Punës

19 Feb 2017

Ministri Klosi: Papunësia? Janë 40 mijë vende të lira pune në Zyrat e Punës

Nga Analiza Vjetore e Shërbimit Kombëtar të Punësimit, ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë Blendi Klosi bëri me...

INNEWS Read More


EVERYTHING ABOUT CELEBRITIES
Spoti me skena të nxehta si “Fifty Shades Darker”. Si reaguan prindërit e Ilda Bejlerit?

19 Feb 2017

Spoti me skena të nxehta si “Fifty Shades Darker”. Si reaguan prindërit e Ilda Bejlerit?

Në vigjiljen e Shën Valentinit, moderatorja e njohur, Ilda Bejleri guxoi në një spot të ri, ku shfaqet...

“Kam identitetin tim!” Selena Gomez e lodhur nga përcaktimi si e dashura e...

19 Feb 2017

“Kam identitetin tim!” Selena Gomez e lodhur nga përcaktimi si e dashura e...

Ajo ka patur një marrëdhënie të zhurmshme me Justin Bieber  dhe është përfolur për një lidhje me Charlie...

Luana Vjollca kapet “mat” teksa kërcen para të dashurit të saj biznesmen [FOTO]

19 Feb 2017

Luana Vjollca kapet “mat” teksa kërcen para të dashurit të saj biznesmen [FOTO]

Emrat e tyre janë lakuar shpesh në mediat rozë, por tashmë s’ka dyshime se Luana Vjollca dhe Krenar...

Në këtë ditë me shi, “dielli” i Miriam Canit shkëlqen [FOTO]

19 Feb 2017

Në këtë ditë me shi, “dielli” i Miriam Canit shkëlqen [FOTO]

Mund të jetë ditë me shi, por Miriam Cani e ka “diellin” e saj që shkëlqen dhe ia...

Read More


EVERYTHING YOU NEED TO KNOW
Këto janë 5 letrat e dashurisë më të famshe të të gjitha kohërave

19 Feb 2017

Këto janë 5 letrat e dashurisë më të famshe të të gjitha kohërave

Një letër nga këngëtari dhe kompozitori Johnny Cash për gruan e tij June Carter Cash, ka zënë majat...

Studimi: Sa më shumë kohë të kaloni me nënën tuaj, aq më gjatë do jetojë ajo

19 Feb 2017

Studimi: Sa më shumë kohë të kaloni me nënën tuaj, aq më gjatë do jetojë ajo

Të ftosh gjyshërit për darkë, mund t’i zgjasë jetën atyre, thotë një studim i ri.

Jo më kot personat me këtë shenjë horoskopi e konsiderojnë veten “’mbretër”

19 Feb 2017

Jo më kot personat me këtë shenjë horoskopi e konsiderojnë veten “’mbretër”

Ata gjithmonë e marrin komadon e çdo situate, dhe e kanë shumë të vështirë të dështojnë.

8 gjërat e çuditshme që janë normale në një lidhje dhe të gjithë i bëni

19 Feb 2017

8 gjërat e çuditshme që janë normale në një lidhje dhe të gjithë i bëni

Që një marrëdhënie në çift të jetë e shëndetshme, nuk duhet të mbyllet Brenda kontureve të seriozitetit. Nëse...

Read More