radio TV

 


Të dhënat e INSTAT, reagon Vasili: Ekonomia drejt rrënimit, boll u tallët me qytetarët

18 Aug 2017

Të dhënat e INSTAT, reagon Vasili: Ekonomia drejt rrënimit, boll u tallët me qytetarët

Kreu i deputetëve të LSI, Petrit Vasili ka reaguar për situatën ekonomike në vend. Ai i referohet një...

Raporti i ministrave teknikë, Rama: U mbytët me një “lugë ujë”. Suksese në jetë!

18 Aug 2017

Raporti i ministrave teknikë, Rama: U mbytët me një “lugë ujë”. Suksese në jetë!

Zyra e kryeministrit Edi Rama ka reaguar menjëherë pas qëndrimit të PD-së për raportin e ministrave teknikë. Duke...

Penguan punimet për ndërtimin e ujësjellësit, arrestohen 2 persona

18 Aug 2017

Penguan punimet për ndërtimin e ujësjellësit, arrestohen 2 persona

Pengojnë punimet e ujësjellësit, si dhe nuk i binden urdhërit të punojnësit të policisë së rendit publik, arrestohen...

Kronologji e sulmeve terroriste në Europë

18 Aug 2017

Kronologji e sulmeve terroriste në Europë

Metropolet europiane gjatë viteve të fundit kanë qenë në shënejstër të terrorit. Një kronologji e sulmeve terroriste në...

INNEWS Read More


EVERYTHING ABOUT CELEBRITIES
Zyrtare: Robin Thicke dhe e dashura e tij 18 vite më e vogël presin një fëmijë! [FOTO]

18 Aug 2017

Zyrtare: Robin Thicke dhe e dashura e tij 18 vite më e vogël presin një fëmijë! [FOTO]

40 vjeçari Robin Thicke dhe e dashura e tij 18 vite më e vogël presin një fëmijë.

Heidi Klum në bikini të nxehta, një 44 vjeçare që i bën modelet e reja “të qajnë”! [FOTO]

18 Aug 2017

Heidi Klum në bikini të nxehta, një 44 vjeçare që i bën modelet e reja “të qajnë”! [FOTO]

Jemi të bindur që cilado nga modelet që janë sa gjysma e moshës së saj do ta kishin...

Gëzuar ditëlindjen? Jooo! Rita Ora i nxjerr Madonna-s gishtin e mesit! [FOTO]

18 Aug 2017

Gëzuar ditëlindjen? Jooo! Rita Ora i nxjerr Madonna-s gishtin e mesit! [FOTO]

Mes vajzash të “këqija”, as urimi i ditëlindjes nuk mund të jetë tradicionale.

Party gjithë natën për ditëlindjen e Cozman, reperi zbulon sa vjeç është sot! [FOTO]

18 Aug 2017

Party gjithë natën për ditëlindjen e Cozman, reperi zbulon sa vjeç është sot! [FOTO]

Nga party në after-party, e gjithë nata ishte festë për ditëlindjen e reperit të njohur të Babastars.

Read More


EVERYTHING YOU NEED TO KNOW
Njerëz, vini re! 6 Gjërat që nuk duhet të bëni kur jeni i ftuar në një dasëm!

18 Aug 2017

Njerëz, vini re! 6 Gjërat që nuk duhet të bëni kur jeni i ftuar në një dasëm!

Kur jeni të ftuar në një dasëm, duhet të keni parasysh disa gjëra, që nuk duhet të bëni.

Vajza! Këto janë 7 këshillat si të mirëmbani “zogun”

17 Aug 2017

Vajza! Këto janë 7 këshillat si të mirëmbani “zogun”

Edhe pse fatmirësisht, në ditët e sotme nuk është e vështirë të kesh akses në informacion, sërish shumë...

Seksi treshe ju duket tabu?! Ja arsyet përse duhet ta provoni

17 Aug 2017

Seksi treshe ju duket tabu?! Ja arsyet përse duhet ta provoni

Në botë është diçka e zakonshme, ndërsa në vendin tonë është tabu. Mirëpo seksi treshe është një ndër...

Çmenduri! Vë në rrezik jetën e vajzës së tij me këto “sfida” dhe i filmon, gjykata e dënon me burg

17 Aug 2017

Çmenduri! Vë në rrezik jetën e vajzës së tij me këto “sfida” dhe i filmon, gjykata e dënon me burg

Ka shumë mënyra për të mësuar fëmijët se si të jenë të sigurt, por një prind në Rusi...

Read More