INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
12 -vjeçari italian paraqitet pa shenja jetë në spitalin e Sarandës

12 -vjeçari italian paraqitet pa shenja jetë në spitalin e Sarandës

Publikuar më: 10:41 12-07-2018

Një fëmijë 12- vjeçar, është dërguar pa shenja jete, në spitalin e Sarandës. Viktima është italiani Lorenzo Kalabreze. Mësohet se ai u ndie keq ndërsa po udhëtonte bashkë me familjen e tij. Italiani i mitur dhe familja e tij po udhëtonin nga Saranda drejt Korfuzit me tragetin e linjës kur ka ndodhur ngjarja. Lorenzo ka shfaqur probleme shëndetësore duke kaluar në gjendje të fikti. Familjarët e kanë zbritur nga trageti duke e dërguar në spitalin e qytetit bregdetar të Sarandës. Por 12-vjeçari nuk ja doli dot.  Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të vdekjes së tij.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0095031261444092
    array(1) { ["section"]=> string(72) "12-vjecari-italian-paraqitet-pa-shenja-jete-ne-spitalin-e-sarandes-64758" }