INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
3 shenjat e horoskopit që do t’ju lëndojnë shumë. Kujdes!

3 shenjat e horoskopit që do t’ju lëndojnë shumë. Kujdes!

Publikuar më: 10:38 10-08-2018
Mesa duket ende vazhdojnë ekspertët dhe specifikojnë disa shenja të horoskopit të cilat kanë më shumë mundësi që t’iu thyejnë zemrën.
Bëhët fjalë për : luanin, shigjetarin dhe bricjapin.
1. Luani
Luani njihet si shenjë e zjarrit  dhe shpërthimet  e tij janë të papritura. Duhet të jeni diplomatikë që të arrini të kontrolloni një luan. Në momentin e parë që situata do t’iu dalë nga duart, sipas intv.al  do shikoni një person i shenjës së luanit, do t’iu thyejë zemrën.
2. Shigjetari
Nëse flitet për aventurat dhe flirtimet, shigjetari mban vendin e parë. Sipas intv.al nëse e keni partnerin shigjetar keni më shumë mundësi që të zhgënjeheni, pasi të merrni vesh ndonjë gënjeshtër. Prandaj, njerëzit e shenjës së shigjetarit kanë më shumë mundësi që t’jua thyejnë zemrën.
3. Bricjapi
Një bricjap karakterizohet për rregullin dhe fanatizmin për gjërat që zotëron. Një partner i tillë, mund t’iu heqë nga jeta e tij, shumë shpejt dhe mund të jeni edhe të papërgatitur. Seleksionimi i shpejtë që bën një bricjap, do t’iu thyejë zemrën.
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega
 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.003026008605957
    array(1) { ["section"]=> string(61) "3-shenjat-e-horoskopit-qe-do-t-ju-lendojne-shume-kujdes-68043" }