INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
8 mënyra se si të vishemi në një intervistë pune duke qëndruar brenda kodit të etikës por edhe stilit

8 mënyra se si të vishemi në një intervistë pune duke qëndruar brenda kodit të etikës por edhe stilit

Publikuar më: 15:10 06-08-2018

Se si të vishemi në një intervistë pune është një çështje shumë e diskutuar nga të gjithë dhe kryesisht ekziston një pikë që të gjithë bien dakord. Ka një kod etike dh veshje që ekziston në intervistat e punës dhe kryesisht ai stil elegant, klasik dhe serioz është më i përshtatshëm.

Po çfarë duhet të bëjnë dhe të mendojnë vajzat që janë super stylish dhe e kanë të pamundur për të hequr dorë nga stili i tyre?


Shihni foto më poshtë për të marrë disa grimca frymëzimi dhe ide se si të visheni në një intervistë pune:

what-to-wear-to-an-interview-4-looks-to-score-your-dream-job-1950200-1477314087.1200x0c.jpg

what-to-wear-to-an-interview-4-looks-to-score-your-dream-job-1856483-1470153843.1200x0c.jpg

what-to-wear-to-an-interview-4-looks-to-score-your-dream-job-1950198-1477314087.1200x0c.jpg

what-to-wear-to-an-interview-4-looks-to-score-your-dream-job-1856482-1470153843.1200x0c.jpg

what-to-wear-to-an-interview-4-looks-to-score-your-dream-job-1950204-1477314799.1200x0c.jpg

what-to-wear-to-an-interview-4-looks-to-score-your-dream-job-1950201-1477314088.1200x0c.jpg

what-to-wear-to-an-interview-127002-1527611911179-main.1200x0c.jpg

what-to-wear-to-an-interview-4-looks-to-score-your-dream-job-1856480-1470153842.1200x0c.jpg

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011630058288574
    array(1) { ["section"]=> string(54) "8-menyra-se-si-te-vishemi-ne-nje-interviste-pune-67688" }