INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A janë këto earbuds më të shtrenjtat në histori?

A janë këto earbuds më të shtrenjtat në histori?

Publikuar më: 15:15 14-09-2018

Nuk është hera e parë që kompania Master & Dynamic dizenjon kufje earbuds unike.Kësaj rradhe ka hedhur në treg modelet Më07 .Janë të parat të llojit të saj tërësisht me ëireless dhe vijne në katër ngjyra.

Instagram Banner

Ato karikohen për 3.5 orë dhe arriijnë të zgjassin deri në 14 orë.Cilësia e këtyre earbuds është vërtet e lartë nga cfarë kemi parë nëpër review të ndryshme .

E vetmja gjë që mund të ankohemi është çmimi prej 299$ .Për një krahasim të vogel Airpod-at e kompanisë Apple kushtojnë 159$

 

akrales_180912_2931_0082_2.jpg

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010608911514282
    array(1) { ["section"]=> string(53) "a-jane-keto-earbuds-me-te-shtrenjtat-ne-histori-71664" }