INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A janë mbyllur të gjitha llotot? Flet kryeministri Rama: Ka ndonjë tek-tuk, por do... [FOTO]

A janë mbyllur të gjitha llotot? Flet kryeministri Rama: Ka ndonjë tek-tuk, por do... [FOTO]

Publikuar më: 22:28 11-01-2019

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar mbrëmjen e sotme nga studio e emisionit Zonë e Lirë se pikat e basteve janë mbyllur që prej 1 janarit 2019.

Rama ka shtuar se mund të ketë mbetur ndonjë pikë tek-tuk por dhe ato do të identifikohen dhe pronarët do të arrestohen.

'Të gjitha janë mbyllur, ka ndonjë tek-tuk por do të identifikohen dhe arrestohen. E dyta, online i ligjshëm është mbyllur, por ka ndonjë tjetër, kjo është një luftë e vazhdueshme që e bën edhe një vend si Turqia për shembull. Bëhet fjalë për qindra e qindra miliona euro që hidheshin në lumë. Nëse thua që qindra e qindra miliona euro hidhen në një kanal tjetër është e pamundur. Është e pamundur. Online është i kufizuar maksimalisht', u shpreh Edi Rama.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077970027923584
    array(1) { ["section"]=> string(94) "a-jane-mbyllur-te-gjitha-llotot-flet-kryeministri-rama-ka-dicka-per-t-i-thene-edhe-metes-84185" }