INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aksident tragjik në Korçë, ecnin në trotuar, humbin jetën babë dhe bijë

Aksident tragjik në Korçë, ecnin në trotuar, humbin jetën babë dhe bijë

Publikuar më: 18:57 08-11-2018

Një aksident tragjik ka ndodhur në qytetin e Korçës ku dy persona kanë mbetur të vdekur.

Mësohet se viktimat janë babai (Sokol Hoxhallari, 33 vjeç) dhe vajza (P.Hoxhallari, 6 vjeçe).

Ngjarja ka ndodhur  pasditen e sotmenë unazën e qytetit, ku janë përplasur dy makina.

33-vjeçari dhe vajza e tij ata ishin duke ecur në momentin e përplasjes së makinave.

Për ngjarjen janë shoqëruar në polici Petrit Kupe dhe Laurenc Pallashi.

Grupi hetimor po punon në vendin e ngjarjes për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Paraprakisht dyshohet shpejtësia e lartë e një prej automjeteve ka qenë shkak i përplasjes.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085880756378174
    array(1) { ["section"]=> string(75) "aksident-tragjik-ne-korce-ecnin-ne-trotuar-humbin-jeten-babe-dhe-bije-78074" }