INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aksidenti tragjik në hyrje të Kavajës, ndërron jetë dhe shoferi i makinës[FOTO]

Aksidenti tragjik në hyrje të Kavajës, ndërron jetë dhe shoferi i makinës[FOTO]

Publikuar më: 09:17 15-05-2019

Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme ndodhi një aksident tragjik. Për pasojë një grua këmbësore dhe një nga pasagjerët ndërruan jetë në vend. Ndërsa sot në orët e para të mëngjesit mbylli sytë në spital dhe drejtuesi i makinës. 

Viktima e tretë ishte 24 vjeçari Vilson Cara. Sipas policisë drejtuesi i mjetit tip ‘Benz’ me targe AA 615 VO që për të shmangur disa këmbësorë që tentonin të kalonin nga njëri krah i rrugës në krahun tjetër ka humbur kontrollin mbi mjet, edhe si pasojë edhe e lagështirës mjeti është përplasur me tabelën e një karburanti çka ka sjellë vdekjen e tij si dhe të dy personave të tjerë.

Kujtojmë këtu se një mbrëmje më parë humbën jetën Gentja Belba, 23 vjeç dhe Lumturie Demrozi 46 vjeç, e cila po kalonte rrugën me vajzat e saj.

vils.jpg

Në foto: Vilson Cara

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.009376049041748
    array(1) { ["section"]=> string(81) "aksidenti-tragjik-ne-hyrje-te-kavjes-nderron-jeten-dhe-shoferi-i-makines-fo-93816" }