INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Aktorët e serialit Ertugrul… Shikoni si kanë ndryshuar me kalimin e viteve[VIDEO]

Aktorët e serialit Ertugrul… Shikoni si kanë ndryshuar me kalimin e viteve[VIDEO]

Publikuar më: 14:44 14-11-2017

Seriali "Ertugrul" korri një sukses të konsiderueshëm me transmetimin në vendit tonë duke e mbërthyer audiencën pas ekranit.

Kjo mendohet se erdhi si pasojë e paraqitjes së tabloje tejet interesante të ngjarjeve të së shkuarës të Perandorisë Osmane.

30 janë aktorët protagoniste, por peshën kryesore e mban Engin Altan Düzyatan.

38 vjeçari është aktor dhe prezantues shumë i njohur në Turqi, por tashmë edhe për publikun shqiptar.

 Më poshtë ju sjellim një video të veçantë  ku shfaqen disa nga aktorët kryesor të këtij seriali historik. Shikoni se si kanë ndryshuar aktorët nga fillimet e karrierës së tyre  deri më tani.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0018489360809326
    array(1) { ["section"]=> string(85) "aktoret-e-serialit-ertugrul-shikoni-si-kane-ndryshuar-me-kalimin-e-viteve-video-41915" }