INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aktori jonë i preferuar turk dënohet me 10 muaj BURG për arsyen që do t’ju trondisë

Aktori jonë i preferuar turk dënohet me 10 muaj BURG për arsyen që do t’ju trondisë

Publikuar më: 21:15 15-05-2019

Aktorët e njohur turk, Çağatay Ulusoy e Gizem Karaca si dhe këngëtari Cenk Eren janë dënuar nga një gjykatë në Stamboll me nga 10 muaj burg për përdorim të lëndëve narkotike.

Një gjyq procesi i të cilit vijonte prej 6 vitesh, por mesa duket gjykata e ka marrë verdiktin e saj raporton “TV Klan”. Në këtë proces ndodheshin 32 të arrestuar, të cilët u kapën në vrullin e operacionit anti drogë në Stamboll gjatë vitit 2013.

Çağatay Ulusoy është mjaft i njohur për publikun shqiptar në rolin e “Sarpit” në serialin “I Infiltruari, ndërsa aktorja dhe modelja Gizem Karaca, ka luajtur shumë seriale, mes të cilëve edhe “Dashuri Pa fund”.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070209503173828
    array(1) { ["section"]=> string(89) "aktori-jone-i-preferuar-turk-denohet-me-10-muaj-burg-per-arsyen-qe-do-t-ju-trondise-93900" }