INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aktori shqiptar që po çmend Turqinë feston ditëlindjen! Surpriza që i përgatitën është ajo që do të donim të gjithë [FOTO]

Aktori shqiptar që po çmend Turqinë feston ditëlindjen! Surpriza që i përgatitën është ajo që do të donim të gjithë [FOTO]

Publikuar më: 20:55 08-11-2018

Me origjinë shqiptare, aktori turk Can Yaman është kthyer në një prej aktorëve më të dashur për turqit, e sidomos për vajzat.

Sot Can feston 29 vjetorin e ditëlindjes dhe mund të themi se e ka festuar në një mënyrë mjaft të veçantë. 

Miqtë e aktorit kanë përgatitur një festë surprizë për të dhe sapo ora ka shkuar 12, aktori i ka fryer qirinjve.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077390670776367
    array(1) { ["section"]=> string(125) "aktori-shqiptar-qe-po-cmend-turqine-feston-ditelindjen-surpriza-qe-i-pergatiten-eshte-ajo-qe-do-te-donim-te-gjithe-foto-78090" }