INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Alban Ramosaj thumboi Era Istrefin se e ka kopjuar në klipin e ri? Shihni reagimin e këngëtares shqiptare [FOTO]

Alban Ramosaj thumboi Era Istrefin se e ka kopjuar në klipin e ri? Shihni reagimin e këngëtares shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 14:15 27-07-2018

Era Istrefi sapo ka publikuar videoklipin e këngës më të re “Oh God” në bashkëpunim me Konshens, që prej kohësh ishte thënë se do të publikohej ditën e sotme. Era dukej mjaft sensuale dhe tepër seksi në klipin e ri, por si duket ajo ka bërë 'xing' me këngëtarin Alban Ramosaj në klipin e këtijk të fundit. Por Era u tregua më e shkathët dhe e publikoi këngën ndërkohë Albani e postoi vetëm teaser-in duke thënë se shumë shpejt publikohet. Por ai ngacmoi Erën pasi klipet kishin shumë ngjashmëri.

“Era istrefi Sa kilowatt jan vetetimat andej nga bregu jot?”, kishte si mbishkrim këngëtari, ndërsa i menjehershëm ka qenë reagimi i Erës duke ju përgjigjur:
“Hahahahah thash mos t’pasna kopju, Po jo, koiqidence koka “
“Great minds think alike“ ja ka kthyer Albani.

Vetëtimat kanë qenë tipar dallues i videoklipeve që do të shijojme shumë shpejt nga te dy këngëtarët./intv.al/

d4fd1927-150f-4115-a30b-60e052e62663.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.011361122131348
    array(1) { ["section"]=> string(115) "alban-ramosaj-thumboi-era-istrefin-se-e-ka-kopjuar-ne-klipin-e-ri-shihni-reagimin-e-kengetares-shqiptare-foto-66693" }