INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
‘Alta Moda’ në Paris, tendenca hapësinore e Vuitton [FOTO]

‘Alta Moda’ në Paris, tendenca hapësinore e Vuitton [FOTO]

Publikuar më: 17:13 07-03-2018

Një skenografi hapësinore frymëzuat nga filmi ‘Lufta e Yjeve’.

Në këtë mënyrë Lousi Vuitton prezantoi koleksionin vjeshtë-dimër 2018 -2018 në Paris.

Elegancë dhe shumë klas.

Një sfilatë ku në veshje shihen të sptampuara iniciaelet e shtëpisë së modës.

Shihni me vëmendje fotot mund të merrni shumë ide.

Të ftuar specialë në event ishin edhe Emma Stone, Jaden Smith, Sophie Turner etj.

6.PNG

5.PNG

4.PNG

3.PNG

2.PNG

1.PNG

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00091314315795898
    array(1) { ["section"]=> string(59) "alta-moda-ne-paris-tendenca-hapesinore-e-vuitton-foto-52275" }