INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ançelotti shpreh dëshirën për ''yllin'' e Real Madrid, Napoli gati të paguajë 35 milionë euro

Ançelotti shpreh dëshirën për ''yllin'' e Real Madrid, Napoli gati të paguajë 35 milionë euro

Publikuar më: 15:44 10-06-2019

Trajneri Karlo Ançelotti ka shprehur dëshirën tek drejtuesit e Napolit për blerjen e James Rodriguez.

Medait italiane raportojnë se me largimin nga Bayern Munich, kolumbiani është tashmë një lojtar i lirë. James dhe Ancelotti kanë punuar edhe më parë bashkë, si dhe janë shprehur me superlativa për njëri-tjetrin.

Drejtuesit e Napolit duket se janë të gatshëm të bëjnë këtë transfertë duke derdhur në buxhetin e Real Madrid 35 milionë euro.

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070981979370117
    array(1) { ["section"]=> string(94) "ancelotti-shpreh-deshiren-per-yllin-e-real-madrid-napoli-gati-te-paguaje-35-milione-euro-95924" }