INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Anullohet publikimi i këngës? Bënë namin në rrjet, por Dhurata Dora dhe ylli me famë ndërkombëtare marrin vendimin DRASTIK!

Anullohet publikimi i këngës? Bënë namin në rrjet, por Dhurata Dora dhe ylli me famë ndërkombëtare marrin vendimin DRASTIK!

Publikuar më: 18:03 09-04-2019

Pak kohë më parë, Dhurata Dora dhe reperi algjerian, Sool King, lajmëruan bashkëpunimin e tyre nëpërmjet një video në ‘Instagram’.

Lajmi u prit shumë mirë nga fansat e tyre, të cilët ishin të emocionuar për këtë projekt, por para disa ditësh, dikush publikoi këngën e plotë të tyre dhe po qarkullon kudo në media. Pas kësaj, këngëtarja shqiptare dhe reperi vendosën të heqin nga ‘Instagram-i’ videot ku dëgjohej vetëm refreni i këngës, për ta publikuar atë të plotë kur videoklipi të jetë gati.

Pavarësisht kësaj, duket se kënga është pritur shumë mirë nga fansat dhe me siguri do të kthehet në hitin e verës.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083229541778564
    array(1) { ["section"]=> string(126) "anullohet-publikimi-i-kenges-bene-namin-ne-rrjet-por-dhurata-dora-dhe-ylli-me-fame-nderkombetare-marrin-vendimin-drastik-91046" }