INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Arabi Saudite, gratë për herë të parë ‘pushtojnë’ stadiumet [FOTO]

Arabi Saudite, gratë për herë të parë ‘pushtojnë’ stadiumet [FOTO]

Publikuar më: 17:01 13-01-2018

Një kthesë historike është për Arabinë Saudite vajtja në stadium e grave.

Tashmë nuk do të jetë aspak çudi që në shkallët e stadiumit të shihen edhe vajza.

Vendimi u mor tetorin e shkuar dhe vetëm këto ditë gjatë ndeshjes së kampionatit arab u panë edhe tifozet e para.

Ato mundën ta shohin ndeshjen në vende të rezervuara, të bëjnë foto dhe të argëtohen.

3.PNG

4.PNG

2.PNG

1.PNG

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00435900688171
    array(1) { ["section"]=> string(67) "arabi-saudite-grate-per-here-te-pare-pushtojne-stadiumet-foto-47447" }