INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Arilena Ara fituese e Festivalit të RTSH-së? Ja e vërteta

Arilena Ara fituese e Festivalit të RTSH-së? Ja e vërteta

Publikuar më: 00:05 14-11-2017

U tha se Arilena Ara do të konkurronte në Festivalin e RTSH-së gjithashtu u përfol se ajo do të fitonte për të përfaqësuar më pas Shqipërinë në Eurovizion por e vërteta shihet të jetë ndryshe. Mesa duket kjo gje nuk do të ndodhë pasi lista zyrtare tashmë është publikuar dhe emri i Arilenes nuk figuron. Thuhet se ajo është tërhequr nga pjesëmarrja në garë por akoma nuk dihet vërtetë nëse do të konkuronte apo jo.

Lista zyrtare e këngëtarëve zyrtarë:

Artemisa Mithi

Boiken Lako

David dhe Genc Tukiçi

Elton Deda

Ergi Bregu

Evans Rama

Eugent Bushpepa

Grupi “Akullthyesit”

Grupi “Lynx”

Grupi “Na”

Inest Neziri

Lorela Sejdini

Manjola Nallbani

Mariza Ikonomi

Orgesa Zaimi

Redon Makashi

Rezarta Smaja e Luis Ejlli

Stefi dhe Endri Prifti

Tahir Gjoci

Voltan Prodani

Xhesika Polo

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014758110046387
    array(1) { ["section"]=> string(54) "arilena-ara-fituese-e-festivalit-te-rtsh-se-ja-e-41859" }