INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
As Arbana, as Ledioni! Ndër vajzat më seksi të Top Channel prezantuese e ‘Big Brother VIP’, zbulojeni! [FOTO]

As Arbana, as Ledioni! Ndër vajzat më seksi të Top Channel prezantuese e ‘Big Brother VIP’, zbulojeni! [FOTO]

Publikuar më: 17:32 15-05-2018

Big Brother është një ndër programet më të famshëm në gjithë botën, ky reality-show ka vite që transmetohet edhe në Shqipëri. Ndër figurat më të famshme që e karakterizon “Big”-un është Arbana Osmani, e cila e prezantoi për shumë vite, por gjatë një viti pause, këtë reality e moderoi Ledion Liço. 

Big Brother kthehet sërish por e gjeni çfarë? Këtë vit jo si çdo herë, por me personazhe VIP dhe nuk e moderon as Arbana, as Ledioni. Por... moderatorja seksi e Top-it, Luana Vjollca. Të paktën këtë gjë thonë burimet e sigurta për Dritare.net. Epo jo më kot Lori dhe Luana u panë së bashku pak ditë më parë. Tani, presim!/intv.al/

d6cce037ea4a1d0c66e2aef5382fabb8.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0034120082855225
    array(1) { ["section"]=> string(107) "as-arbana-as-ledioni-nder-vajzat-me-seksi-te-top-channel-prezantuese-e-big-brother-vip-zbulojeni-foto-58444" }