INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
As Beben e as Ritën! Pas Dua Lipës, J Balvin ndjek këtë shqiptare në INSTAGRAM [FOTO]

As Beben e as Ritën! Pas Dua Lipës, J Balvin ndjek këtë shqiptare në INSTAGRAM [FOTO]

Publikuar më: 18:05 28-05-2018

Ndër këngëtarët më të njohur latinë dhe më të kilikuarit, J Balvin së fundmi ka filluar të ndjekë në llogarinë e tij personale në Instagram një prej yjeve shqiptare. Tashmë ai ndjek vetëm 2 shqiptare dhe përveç Dua Lipa-s, tani ai ndjek edhe ylli e HIT-it “Fuego”, Eleni Foureira.

Edhe pse dyshja kanë performuar vite më parë këngë “Tranquila” të J Balvin, ky i fundit nuk e ndiqte në Instagram. Por tani meqënëse ajo tashmë nuk është vetëm ‘Beyonce e Greqisë’, por edhe e Ballkanit. Epo si duket fati po i shndrit edhe këtë herë Foureira-s./intv.al/

1fou.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029149055480957
    array(1) { ["section"]=> string(87) "as-beben-e-as-riten-pas-dua-lipes-j-balvin-ndjek-kete-shqiptare-ne-instagram-foto-59927" }