INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
As Justin Bieber, as The Weekend! Selena Gomez zgjedh këtë artist për bashkëpunim [VIDEO]

As Justin Bieber, as The Weekend! Selena Gomez zgjedh këtë artist për bashkëpunim [VIDEO]

Publikuar më: 12:51 19-11-2017

Selena Gomez është një ndër yjet më të preferuar të Pop-it dhe është vajza më e ndjekur në Instagram, mbi 100 milion ndjekës. Pasi i dha fund lidhjes prej dhjetë muajsh me The Weeknd, e u pa nën shoqërinë e ish-të dashurit të saj Justin Beiber. Ndërsa këtë herë bëhet fjale për një bashkëpunim dhe jo për lidhje dashurie. Selena së fundmi ka publikuar këngën e saj më të fundit ku ka preferuar të bashkëpunojë me dj e famshëm, Marshmello dhe kënga titullohet “Wolves”. Selena në këtë klip shfaqet më HOT se kurrë dhe me të vërtetë i kishte munguar publikut me kënget e saj. “Wolves” ka arritur mbi 3,00,000 shikime brenda 24 orëve të para dhe ndodhet edhe në #3onTrending në YouTube, si kënga më e kërkuar e momentit. /intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001417875289917
    array(1) { ["section"]=> string(91) "as-justin-bieber-as-the-weekend-selena-gomez-zgjedh-kete-artist-per-bashkepunim-video-42377" }