INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Askush se priste! Eminem dhe Beyonce sjellin bashkëpunimin e parë dhe të gjithë u fiksuam me të [VIDEO]

Askush se priste! Eminem dhe Beyonce sjellin bashkëpunimin e parë dhe të gjithë u fiksuam me të [VIDEO]

Publikuar më: 22:16 10-11-2017

Ndërkohë që të gjithë mendonin se ai “po flinte”, Eminem është rikthyer fuqishëm. 5 vite mungesë dhe Marshall Mathers ka zgjedhur një tjetër emër të madh për ta bërë sa më të bukur rikthimin e tij.
Ai ka publikuar këngën e tij të parë të albumit që pritet të publikohet në 18 nëntor, “Revival” dhe është një bashkëpunim me Beyonce, i titulluar, “Walk On Water”.
Ndryshe nga ç’mund të prisnim, Bey dhe Shady kanë zgjedhur të vijnë me një këngë të qetë, mjaft intime, ku të dy reflektojnë mbi jetën private dhe karrierën. Teksti është shkruar nga duararta “Skylar Gray” dhe menjëherë “Walk On Water” është bërë kënga më në trend në Youtube.

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0012168884277344
  array(1) { ["section"]=> string(106) "askush-se-priste-eminem-dhe-beyonce-sjellin-bashkepunimin-e-pare-dhe-te-gjithe-u-fiksuam-me-te-video-41599" }