INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘’Babushi u deh!’’ Tuna tregon momentet e festës së Patrisit [FOTO]

‘’Babushi u deh!’’ Tuna tregon momentet e festës së Patrisit [FOTO]

Publikuar më: 11:13 12-10-2018

Mbrëmja e djeshme ka kaluar nën ritme muzike dhe gëzimi për Tunën e cila është relaksuar në maksimum me partnerin e saj Patrisin.

Këtë e ka treguar vetë këngëtarja me video të postuar në Instastory, ku shihet Patrisi teksa në gojë ka një biberon.

“Dabby got drunk”, shkruan Tuna si mbishkrim të videove të postuara./intv.al/

w345.PNG

 

 

awr.PNG

 

 

awe4_4.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075969696044922
    array(1) { ["section"]=> string(66) "babushi-u-deh-tuna-tregon-momentet-e-festes-se-patrisit-foto-74982" }