INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Basha: Policia në momente tragjike, t’i bashkohen kryengritjes popullore

Basha: Policia në momente tragjike, t’i bashkohen kryengritjes popullore

Publikuar më: 11:57 13-01-2018

Policia e Shtetit këtë të shtunë feston Përvjetorin e 105 të krijimit të saj, por për Lulzim Basha ky institucion ndodhet në një moment tragjik.

Kreu i PD në një deklaratë për mediat, pas vizitës në familjen e komisarit të vrarë, Artan Cuku i ftoi punonjësit e policisë t’i bashkohen kryengritjes popullore kundër aleancës së krimit

“Të bashkohemi në një aleancë vlerash për të shporrur aleancën e krimit në pushtet. Ftoj çdo burri dhe gruaje me uniformë që t’i bashkohet kryengritjes popullore”, tha Basha.

Më tej lideri i opozitës theksoi se “në këtë 105 vjetor policia ndodhet në një moment tragjik sepse është tradhtuar nga politika”.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010628700256348
    array(1) { ["section"]=> string(76) "basha-policia-ne-momente-tragjike-t-i-bashkohen-kryengritjes-popullore-47404" }