INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bëhuni gati të kërceni, pasi Young Zerka sapo na zbuloi se HIT-i më i ri po vjen! [VIDEO]

Bëhuni gati të kërceni, pasi Young Zerka sapo na zbuloi se HIT-i më i ri po vjen! [VIDEO]

Publikuar më: 15:20 24-01-2019

Young Zerka është ndër të paktët artistë shqiptar, që dallon për mënyrën e tij të veçantë të të kënduarit. Shumë nga produksionet e tij muzikore kanë rezultuar të dalin HIT-e dhe nëse bëni një xhiro në YouTube do shihni se këngët e tij dëgjohen shumë dhe miliona shikues nga e gjithë bota vazhdojnë e pëlqejnë këto produksione.

Projekti i fundit i Zerkës titullohet është “Smile", një këngë e cila u pëlqye nga të gjithë, por vëmendje! Tani pritet të vijë në jetë kënga më e re me titullin 'NESËR' dhe këtë gjë e ka treguar vetë Young nëpërmjet Instagramit të tij. Ky projekt pritet të jetë sërish një HIT, këtë e tregon edhe vetë 'teaser'-i më poshtë, ku si duket edhe klipi i këngës 'NESËR' është i kuruar në detaje. Ne mezi po e presim!/intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081629753112793
    array(1) { ["section"]=> string(91) "behuni-gati-te-kerceni-pasi-young-zerka-sapo-na-zbuloi-se-hit-i-me-i-ri-po-vjen-video-85274" }