INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bëni kujdes! Gocat me këtë shenjë HOROSKOPI rrezikojnë të ngelen VETËM dhe arsyet janë këto

Bëni kujdes! Gocat me këtë shenjë HOROSKOPI rrezikojnë të ngelen VETËM dhe arsyet janë këto

Publikuar më: 22:49 12-07-2018

Një shenjë e horoskopit ka kritere shumë të ashpra, të cilat fatkeqësisht e bëjnë që shpesh të mbetet vetëm. Bëhet fjalë për femrat Bricjap.

Qëndrimi i saj ndaj jetës është realist, ajo do stabilitetin dhe vlerëson vetëm njerëzit që kanë vlera të caktuara, në pajtim me bindjet e tyre. Gruaja Bricjap nuk ka dëshirë që ta humbasë kohën për gjëra të parëndësishme për të. Ajo urren ëndërrimtarët dhe bisedat që bazohen në imagjinatë.

Ajo është organizatore e mirë. Në punë, ashtu si edhe në jetë, ajo nuk pëlqen që të tërheqë vëmendjen e njerëzve tjerë në ndonjë mënyrë. Është diskrete dhe vlerëson punën. Ajo vendos që të jetojë e tërhequr, e shpeshherë përfundon edhe e vetme. Nuk mund të themi se është shumë optimiste, derisa jetën e merr si diçka tejet serioze. 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013680458068848
    array(1) { ["section"]=> string(96) "beni-kujdes-gocat-me-kete-shenje-horoskopi-rrezikojne-te-ngelen-vetem-dhe-arsyet-jane-keto-64859" }