INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bëri xhiron e rrjetit! Fedez u tall me Noizyn në INSTAGRAM?! Klea Huta sapo na zbuloi të vërtetën! [FOTO]

Bëri xhiron e rrjetit! Fedez u tall me Noizyn në INSTAGRAM?! Klea Huta sapo na zbuloi të vërtetën! [FOTO]

Publikuar më: 18:48 06-12-2018

Kjo video bëri xhiron e rrjetit sot dhe siç duket Chiara dhe Fedez do të na ngatërrojnë shpesh. Bashkëshorti i blogeres, Chiara Ferragni, postoi një video ku kjo e fundit shihet me djalin e tyre Leo të ulur në tavolinë me laptopin para.

Në një moment Fedez i flet për lajmin e ndarjes së Cardi B nga Offset, ndërsa më pas i drejtohet vogëlushit: “Shkruaj një artikull për Noizy-n. Ke moshën e duhur për të shkruar një artikull për Noizy-n”.

Të gjithëve na u duk sikur lajmi ishte për reperin shqiptar, por e vërteta qenka ndryshe dhe për këtë duhet të falenderojmë Klean.

Bukuroshja e ekranit shqiptar tha për intv.al se bëhet fjalë për një portal në Itali që e ka emrin Noisey dhe jo për reperin shqiptar.

 

ketug.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0064289569854736
    array(1) { ["section"]=> string(105) "beri-xhiron-e-rrjetit-fedez-u-tall-me-noizyn-ne-instagram-klea-huta-sapo-na-zbuloi-te-verteten-foto-80885" }