INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Bes Kallaku i hapi Instagram, Ija e tij flirton me këtë politikan [FOTO]

Bes Kallaku i hapi Instagram, Ija e tij flirton me këtë politikan [FOTO]

Publikuar më: 15:31 13-01-2018

Lajmi që Ija e Bes Kallakut hapi Instagram, u bë kryefjala e lajmeve dhe bisedave të ditës.

Jo vetëm kaq, por numri i ndjekësve në llogarinë e saj ua kalon edhe atyre të vajzës më seksi në Instagram. Gjyshja e aktorit është kthyer në të preferuarën e të gjithëve por si duket Besit po i del situata jashtë kontrollit. Ai është habitur kur ka lexuar komentin që Ija kishte lënë në foton e Donald Trump.

‘Ka fillu flirto me Trumpin’, shkruan ai duke qeshur. 

Untitled.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030739307403564
    array(1) { ["section"]=> string(75) "bes-kallaku-i-hapi-instagram-ija-e-tij-flirton-me-kete-politikan-foto-47433" }