INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Beyonce dhe Jay Z bëjnë këtë gjest për fansat, në turneun e tyre ‘OTR II’ [FOTO]

Beyonce dhe Jay Z bëjnë këtë gjest për fansat, në turneun e tyre ‘OTR II’ [FOTO]

Publikuar më: 10:28 14-06-2018

Turneu i tyre i shumëpritur ‘On The Run II’ ka nisur dhe shitja e biletave po njeh suksesin e rrallë. Megjithatë çifti i famshëm kanë menduar të bëjnë një gjest të ëmbël, në dukje, për fansat e tyre. Ata kanë dhënë bileta falas për koncertin në Glasgoë, por kjo është bërë me synimin për të mbushur vendet e mbetura bosh.

Ndërkohë, çmimi i biletave varion nga 51 deri në 475 dollarë për pjesën VIP.

Gjatë shfaqjes hapëse të turneut “On The Run II”, çifti festoi edhe 10-vjetorin e tyre të martesës në prill.

sdfsfsdf.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.0077080726623535
  array(1) { ["section"]=> string(81) "beyonce-dhe-jay-z-bejne-kete-gjest-per-fansat-ne-turneun-e-tyre-otr-ii-foto-61708" }