INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Beyoncé publikon klipin e

Beyoncé publikon klipin e "Freedom" dhe jep një mesazh të fortë [VIDEO]

Publikuar më: 16:34 12-10-2017

Beyoncé publikoi ditën e djeshme një video të re muzikore të titulluar “Freedom”, për një arsye të fortë: 11 Tetori ishte Dita Ndërkombëtare e Vajzës. Në klip marrin pjesë vajza nga vende të ndryshme, duke kënduar dhe kërcyer (mjaft bukur) tekstin e hitbërëses së Lemonade.

"Sot është #DitaeVajzës. Vajzat anembanë botës po luftojnë për lirinë e tyre çdo ditë. Bashkohuni me mua, Chime for Change dhe Global Goals janë duke ndërmarrë veprime për #LirinëpërVajzat tani, "shkroi Beyoncé në postën e saj në Facebook.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00076007843017578
    array(1) { ["section"]=> string(73) "beyonce-publikon-klipin-e-freedom-dhe-jep-nje-mesazh-te-forte-video-38803" }