INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Binjaket shqiptare ''çmendin'' jurinë dhe publikun me këngën e Ledrit dhe Era Istrefit në ''The Voice of Italy'' [VIDEO]

Binjaket shqiptare ''çmendin'' jurinë dhe publikun me këngën e Ledrit dhe Era Istrefit në ''The Voice of Italy'' [VIDEO]

Publikuar më: 10:37 24-04-2019

Pas Elhaida Danit që mahniti jurinë në “The Voice of Italy” ku u shpall dhe fituese, siç duket stafeta ka kaluar te dy binjake shqiptare.

Bëhet fjalë për dy motrat e grupit “Sindolls”, Ina e Serena Sinani, të cilat kanë konkuruar gjatë natës së parë të këtij programi duke u vlerësuar me 4 Po nga këngëtarët coach të këtij shoë.

Vajzat shqiptare kanë surprizuar me talentin e tyre publikun në sallë dhe anëtarët e jurisë së përbërë nga këngëtarët Gigi D'Alessio, Morgan, Gue Pequeno e Elettra Lamborghini, por motrat shqiptare zgjodhën skuadrën me trajner këngëtarin rap Gue Pequeno.

20 vjeçaret Ina e Serena Sinani kanë performuar shqip këngën rap me titullin "Shume pis", kënduar nga Era Istrefi e Ledri Vula.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093710422515869
    array(1) { ["section"]=> string(116) "binjaket-shqiptare-cmendin-jurine-dhe-publikun-me-kengen-e-ledrit-dhe-era-istrefit-ne-the-voice-of-italy-video-92165" }