INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bleona Qereti nuk ndalet së na habituri! Sërish në krahët e milionerit, Gani Bardha? [FOTO]

Bleona Qereti nuk ndalet së na habituri! Sërish në krahët e milionerit, Gani Bardha? [FOTO]

Publikuar më: 19:01 05-07-2018

Nuk ka njeri, i madh dhe i vogël, që nuk e di për marrëdhënien e famshme të Bleona Qeretit dhe Gani Bardhës.

Lidhja e këngëtares së njohur Bleona dhe biznesmenit Gani Bardha do të mbahet mend gjatë nga shqiptarët. Ata qëndruan bashkë për disa vite gjatë të cilave këngëtarja u shpërngul në SHBA ku ish-partneri jetonte, derisa vendosën t’i jepnin fund.

Por një 'Insta story' e këngëtares së fundmi na ka habitur të gjithëve. Ajo ka postuar një video ku shihet disa picierë teksa përgatisin pizza, por mbishkrimi i Bleonës na bëri të mendojmë se ajo dhe Gani mund të jenë ende në marrëdhënie të mirë, pasi ajo e ka bërë edhe 'tag'. Një drekë miqsh apo më shumë këtë nuk e dimë, por ajo që po shohim na habiti./intv.al/

83e8e363-334e-43ae-9bf8-38d3894baae6.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028209686279297
    array(1) { ["section"]=> string(86) "bleona-qereti-nuk-ndalet-se-na-habitur-serish-ne-krahet-e-milionerit-gani-bardha-63953" }