INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Bleona Qereti poston foton HOT, komenti i Ermal Mamaqit është epik [FOTO]

Bleona Qereti poston foton HOT, komenti i Ermal Mamaqit është epik [FOTO]

Publikuar më: 23:01 14-11-2017

Bleona Qereti gjithmonë e guximshme dhe kurrë nuk ka patur ‘frikë’ nga opinioni i publikut që të ekspozojë format e saj. 38-vjeçarja ka provokuar fansat e saj në Instagram duke postuar një foto HOT ku duket shumë tërheqëse dhe seksi. Por nuk kanë munguar komentet e shumta dhe një ndër më të spikatura ishte ai i moderatorit Ermal Mamaqi i cili shkruan: "Lum kush do të të marri… për fare"/intv.al/

sdfghj-d6d3-4bab-995b-390f4e9793c3.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00087904930114746
    array(1) { ["section"]=> string(76) "bleona-qereti-poston-foton-hot-komenti-i-ermal-mamaqit-eshte-epik-foto-41963" }