INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Blerim Destani ‘’dhëmbë për dhëmbë’’ me gjermanin, por shihni komentin epik të Noizy-t [FOTO]

Blerim Destani ‘’dhëmbë për dhëmbë’’ me gjermanin, por shihni komentin epik të Noizy-t [FOTO]

Publikuar më: 13:12 22-12-2017

Aktori i famshem, Blerim Destani dhe reperi Noizy jane një ndër dyshet më të përfolura në showbiz-in shqiptar, kjo pasi janë shumë miq të mirë dhe njëkohësisht shumë të pëlqyer. Se fundmi Blerimi ka postuar në llogarinë e tij në Instagram nje video teksa shihet në një film me titull "ALARM FÜR COBRA 11-ÜBERLEBEN"  dhe në një moment Blerimi shihet shumë i nxehur me një nga personazhet e filmit por mes shumë komenteve ku e uronin, bie në sy komenti epik i Noizy-t.

“Haja veshin” shkruan reperi ndërsa më poshtë mund të shihni edhe komentin e Dafina Zeqirit me dy ikona që shprehin urime për aktorin./intv.al/

bb0c06f8-3759-4ded-ab2c-9a4e73419d20.jpg

Article Logic
Execution time: 0.00449109077454
array(1) { ["section"]=> string(92) "blerim-destani-dhembe-per-dhembe-me-gjermanin-por-shihni-komentin-epik-te-noizy-t-foto-45637" }