INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Blogerja e famshme turke ka dy fjalë për INTv Albania [FOTO]

Blogerja e famshme turke ka dy fjalë për INTv Albania [FOTO]

Publikuar më: 17:31 14-11-2017

Pas një lajm të fundit të publikuar në INTv për tendencat e fundit të modës duket se ka tërhequr dhe vëmendjen e blogeres së njohur turke,Helin Kinem and Cetin, e cila nuk ka nguruar të falënderoj gazetaren, dhe median shqiptare.

Blogerja shumë e ndjekur turke, ka shprehur mirënjohjen e saj nëpërmjet një postimi në Instagram, ku tendencat e saj ndiqen dhe nga publiku shqiptarë, i cili i njohu me fundet e vjeshtë dimër 2017-2018, nëpërmjet artikullit të publikuar në http://www.intv.al/.

http://www.intv.al/modelet-e-fundeve-per-stinen-vjeshte-dimer-2017-2018-foto-41913

helin.jpeghelin_cetin.jpeg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012161731719971
    array(1) { ["section"]=> string(64) "blogerja-e-famshme-turke-ka-dy-fjale-per-intv-albania-foto-41938" }