INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ç'vit i artë! Njihuni me 2 shenjat e HOROSKOPIT që do bëjnë para në vitin 2019

Ç'vit i artë! Njihuni me 2 shenjat e HOROSKOPIT që do bëjnë para në vitin 2019

Publikuar më: 00:30 06-12-2018

Një vit me ngritje ekonomike parashikohet 2019-ta për personat që i përkasin shenjave të Dashit dhe Demit.

Ja çfarë thonë astrologët për këto 2 shenja:

Dashi
Personat që i përkasin kësaj shenje do kenë një vit të përkryer, çlirohen nga qëllimet e kota, nga lodhja, nga problemet ekonomike.

Do durojnë pak deri nga pranvera e vitit 2019 sepse u rikthehen prapë disa probleme ekonomike të paqarta. Do bëjnë udhëtime të largëta, do njihen me njerëz të rinj.

Demi
Personat që i përkasin kësaj shenje do kenë një vit që do merren shumë më trashëgimitë. Do pasurohen, do marrin lekë dhe mezi presin.

Do bëhen shumë të etur për të marrë lekë nga të tjerët, presin lekë nga partnerët, nga bashkëpunimet, punët e ndryshme.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079340934753418
    array(1) { ["section"]=> string(83) "c-vit-i-arte-njihuni-me-2-shenjat-e-horoskopit-qe-do-bejne-para-ne-vitin-2019-80812" }