INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Capital T paska plane të reja, paralajmëron klipin e rradhës dhe kanalin e ri në YouTube[FOTO]...

Capital T paska plane të reja, paralajmëron klipin e rradhës dhe kanalin e ri në YouTube[FOTO]...

Publikuar më: 12:02 05-01-2018

Viti 2017 u kurorëzua me goxha sukses për reperin “Capital T”, ku klipet e publikuara u klikuan nga miliona fansa.

Së fundmi ku sapo ka filluar 2018-ta reperi Capital T ka lajmëruar lancimin e një kënge të re sigurt me videoklip.

Mungesa e “Kapos” në televizione tregon se ai po punon fuqishëm me mediat sociale dhe duket se ka goxha sukses.

Me një Instastory që ka publikuar së fundmi Capital T, përveç klipit të ri ka lajmëruar të gjithë fansat që të abonohen në kanalin e ri në YouTube që Kapo ka hapur.

WhatsApp_Image_2018-01-05_at_11.56.55.jpeg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031619071960449
    array(1) { ["section"]=> string(98) "capital-t-paska-plane-te-reja-paralajmeron-klipin-e-rradhes-dhe-kanalin-e-ri-ne-youtube-foto-46702" }