INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë po bën e dashura e këngëtarit shqiptar në studio me Justin Bieber? [FOTO]

Çfarë po bën e dashura e këngëtarit shqiptar në studio me Justin Bieber? [FOTO]

Publikuar më: 09:08 31-03-2018

Siç edhe mund ta keni parë, një nga gjërat e përbashkëta ai ka me të dashurën, është pasioni për muzikën.

Por pas pjesëmarrjes në klipin e fundit të reperit shqiptare dhe Veysel "Ti amo", duket se partnerja e tij po kërkon ta çojë 'lojën' në një nivel krejt tjetër.

Loredana Zefi ka bërë një postim në Instagram ku shfaqet Justin Bieber në një studio regjistrimi. Këngëtari i njohur para pak javësh kishte ditëlindjen dhe kjo mund të jetë edhe një mënyrë për t'i uruar atij ditëlindjen por fakti që mbi foto nuk ka ndonjë mbishkrim, ajo kërkon të lërë të kuptohet se ndoshta diçka interesante po ndodh./intv.al/

29855874_10213584162471707_1755068462_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0056328773498535
    array(1) { ["section"]=> string(82) "cfare-po-ben-e-dashura-e-kengetarit-shqiptar-ne-studio-me-justin-bieber-foto-54154" }