INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë po ndodh me Justin dhe Selenën? Çifti janë ndarë? [FOTO]

Çfarë po ndodh me Justin dhe Selenën? Çifti janë ndarë? [FOTO]

Publikuar më: 16:27 08-03-2018

Duket se marrëdhënia e tyre nuk po gjen paqe.

Burime pranë E!News kanë bërë me dije se Justin Bieber dhe Selena Gomez janë ndarë. Vendimi është marrë nga ana e të dyve pasi mendojnë se e kanë të nevojshme të qëndrojnë pak kohë larg njëri-tjetrit. Ata sërish vazhdojnë të komunikojnë bashkë. Dyshimi për ndarjen e tyre lindi pas mungesës së Selenës në festën e ditëlindjes së Justin, pavarësisht se urimin ia bëri në Instagram. Megjithatë, flitet se shkaku i vetëm dhe më madhor që e pengon bashkimin e tyre, është përpjekja e vazhdueshme e mamasë së këngëtares për ta kundërshtuar lidhjen e vajzës me Bieber.

justin-bieber-et-selena-gomez-sont-trop-mignons.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094971656799316
    array(1) { ["section"]=> string(64) "cfare-po-ndodh-me-justin-dhe-selenen-cifti-jane-ndare-foto-52362" }