INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Channing Tatum lidhet me këngëtaren biseksuale Jessie J, reagon për herë të parë ish-gruaja e tij Jenna Dewan

Channing Tatum lidhet me këngëtaren biseksuale Jessie J, reagon për herë të parë ish-gruaja e tij Jenna Dewan

Publikuar më: 12:23 12-10-2018

Channing Tatum me Jenna Dewan ishin një ndër çiftet më të dashura për publikun, por ata janë ndarë para disa muajsh. Të dy kanë vazhduar e tyre dhe mesa duket Channing Tatum ka gjetur një të dashur të re dhe ajo është këngëtarja biseksuale Jessie J.

Të gjithë ishin duke pyetur se si do të jetë ndjerë ish bashkëshortja e tij Jenna Dewan, por nëse ishit duke pritur për ndonjë reagim dramatik nga ajo, atëherë e keni të kotë.
Sipas një burimi pranë E News, Jenna e dinte që ai po dilte me këngëtaren dhe nuk është një surprizë për të. “Asaj nuk i intereson se çfarë po bën Channing tani. Jenna po vazhdon jetën e saj gjithashtu edhe ajo po del me dikë”, është shprehur burimi.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082321166992188
    array(1) { ["section"]=> string(114) "channing-tatum-lidhet-me-kengetaren-biseksuale-jessie-j-reagon-per-here-te-pare-ish-gruaja-e-tij-jenna-dewan-74996" }