INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çmend gjithë Greqinë! Era Istrefi tregon të pasmet me tanga gjatë pushimeve [FOTO]

Çmend gjithë Greqinë! Era Istrefi tregon të pasmet me tanga gjatë pushimeve [FOTO]

Publikuar më: 10:59 09-08-2019

Era Istrefi është një ndër këngëtaret e preferuara për të gjithë njerëzit anë e mbanë botës e cila po korr një sukses të madh.

Këngëtarja prej disa kohësh tashmë ndodhet në Mykonos, së bashku edhe me disa kolegë të saj ku mund të përmendim DJ e njohur botëror Diplo.

Gjithashtu me të ndodhet edhe Julian Perretta, i dashuri i përfolur prej kohësh i Erës, pasi shihen bashkë nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe guxojnë të bjnë edhe deklarata në publik me plot vlerësime.

50959419_2510347038993191_498970384711999604_n.jpg

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan me të gjithë ndjekësit e saj foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu dhe nga ajo private.

Së fundmi, Era ka postuar disa foto në llogarinë e saj të Instagramit nga Mikonos me rrobabanjo ku shfaqet në super formë e ku në pah ka vënë të pasmet.

"Vajzat duan vetëm diell"- ka shkruar Era anash postimit.

era1.JPG

era2.JPG

era3.JPG

Komplimentat dhe fjalët pozitive për të nuk kanë munguar e cila di si të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072779655456543
    array(1) { ["section"]=> string(86) "cmend-gjithe-greqine-era-istrefi-tregon-te-pasmet-me-tanga-gjate-pushimeve-foto-100291" }