radio TV

 


Emrat e drejtorëve të hipotekave të cilëve Edi Rama iu kërkoi dorëheqjen

27 Jul 2017

Emrat e drejtorëve të hipotekave të cilëve Edi Rama iu kërkoi dorëheqjen

Kryeministri Rama u kerkoi drejtoreve në hipotekat e vendit te japin doreheqjet brenda 234 oreve, per t’iu nenshtruar...

Shpërthen bombola e gazit, zjarri shkrumbon tërësisht banesën

27 Jul 2017

Shpërthen bombola e gazit, zjarri shkrumbon tërësisht banesën

Një bombol gazi ka shpërthyer pasditen e sotme në një banesë në Roskovec, të Fierit. Për pasojë, flakët...

Veliaj shkarkon nga detyra 3 zyrtarë të LSI-së

27 Jul 2017

Veliaj shkarkon nga detyra 3 zyrtarë të LSI-së

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ka shkarkuar nga detyra 3 zyrtarë që vijnë nga radhët e Lëvizjes Socialiste...

Rama kërkon dorëheqje masive të drejtorëve të hipotekave: "Janë kancer!"

27 Jul 2017

Rama kërkon dorëheqje masive të drejtorëve të hipotekave: "Janë kancer!"

Kryeministri Edi Rama bën një deklaratë të fortë dhe gjen zgjidhjen për të bërë “shtet” në hipotekë.

INNEWS Read More


EVERYTHING ABOUT CELEBRITIES
"Te dua sa të jetë jeta", Turi këngë surprizë Orindës në ditën e dasmës! [VIDEO]

28 Jul 2017

"Te dua sa të jetë jeta", Turi këngë surprizë Orindës në ditën e dasmës! [VIDEO]

Turi këngë surprizë Orindës në ditën e dasmës, nusja përlotet…

Diva e modelingut mahnit me format ndërkohë që përkëdhelet me të dashurin 14 vjet më të ri! [FOTO]

27 Jul 2017

Diva e modelingut mahnit me format ndërkohë që përkëdhelet me të dashurin 14 vjet më të ri! [FOTO]

Vetëm pak orë më parë ata ishin mes yjeve në galanë e bamirësisë së Leonardo DiCaprio.

Emocionuese! Orinda Huta dhe Turjan Hyska drejt altarit [FOTO]

27 Jul 2017

Emocionuese! Orinda Huta dhe Turjan Hyska drejt altarit [FOTO]

Sa emocionuese! Çifti drejt altarit, Turi ja plas të qarës...!

Nuk do ta besoni, Lil Wayne ndjek në Instagram vetëm një shqiptare [FOTO]

27 Jul 2017

Nuk do ta besoni, Lil Wayne ndjek në Instagram vetëm një shqiptare [FOTO]

Lil Wayne ndjek në Instagram vetëm një shqiptare dhe ajo nuk është as Bebe Rexha, as Rita Ora...

Read More


EVERYTHING YOU NEED TO KNOW
Të martuarit ndahen, pasi fillojnë të shikojnë porno! Ja arsyeja pse

27 Jul 2017

Të martuarit ndahen, pasi fillojnë të shikojnë porno! Ja arsyeja pse

Në botën e filmave, pornografia është më përçarësja.

Kjo është dieta e Hollywood-it që jep rezultate të menjëhershme

27 Jul 2017

Kjo është dieta e Hollywood-it që jep rezultate të menjëhershme

Të gjithë i duan dietat e shpejta dhe që japin menjëherë rezultate.

Shenjat që tregojnë se ai nuk është i mirë në shtrat

27 Jul 2017

Shenjat që tregojnë se ai nuk është i mirë në shtrat

Të gjithë mund të kthehemi mbrapsht dhe të analizojmë gjërat që kemi bërë dhe përjetuar.

Ekskluzive/ Surpriza e Edi Ramës në IN Tv [VIDEO]

27 Jul 2017

Ekskluzive/ Surpriza e Edi Ramës në IN Tv [VIDEO]

IN Tv në fund të emisioneve televizive të këtij sezoni ka sjellë për shikuesit e tij një surprizë...

Read More

Please enter the email address associated with your User account. Your username will be emailed to the email address on file.