radio TV

 


Miss Turqisë i hiqet kurora për një reagim mbi grushtin e shtetit

24 Sep 2017

Miss Turqisë i hiqet kurora për një reagim mbi grushtin e shtetit

Qëndroi vetëm për një ditë si Miss Turqia, pasi organizatorët vendosin t’i heqin kurorën për një reagim në...

Lushnjë, godet punonjësin e OSHEE, arrestohet 57-vjeçari

24 Sep 2017

Lushnjë, godet punonjësin e OSHEE, arrestohet 57-vjeçari

Një 57-vjeçar ka rënë në pranga të policisë pasi ka goditur punonjësin e OSHEE-së në Lushnjë për shkak...

Rama poston foto nga ujërat termal të Bënjës. Reagojnë komentuesit: “Përmeti me 1 orë ujë në ditë”

24 Sep 2017

Rama poston foto nga ujërat termal të Bënjës. Reagojnë komentuesit: “Përmeti me 1 orë ujë në ditë”

Përmeti është vendi me të cilin ka zgjedhur kryeministri Edi Rama të përshëndes shqiptarët sot. Bëhet fjalë për...

Tronditet qyteti i Pogradecit, 49-vjeçari masakron gruan me thikë dhe sqepar

24 Sep 2017

Tronditet qyteti i Pogradecit, 49-vjeçari masakron gruan me thikë dhe sqepar

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Pogradecit ditën e sotme. Një 49-vjeçar me iniciale B.M ka...

INNEWS Read More


EVERYTHING ABOUT CELEBRITIES
U tha që nuk do bëjnë muaj mjalti, por Getoari dhe Marina “arratisen” për në këtë shtet. Ju bashkohet edhe... [FOTO]

24 Sep 2017

U tha që nuk do bëjnë muaj mjalti, por Getoari dhe Marina “arratisen” për në këtë shtet. Ju bashkohet edhe... [FOTO]

Dasma e tyre madhështore në gjirin e Lalëzit ishte e ngjashme me një film të shndërruar në realitet...

Noizy-t i ndodh ky incident në aeroport, por shihni si “shpëton” ai [FOTO]

24 Sep 2017

Noizy-t i ndodh ky incident në aeroport, por shihni si “shpëton” ai [FOTO]

Koha është flori për Noizy-n sepse gjatë gjithë kohës e shohim nëpër koncerte, studio e nëpër aeroporte. Mirëpo...

“Kur do ta bësh bebin?”, Marina Vjollca befason me përgjigjen e saj

24 Sep 2017

“Kur do ta bësh bebin?”, Marina Vjollca befason me përgjigjen e saj

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre dhe tani nisin angazhimet famijare. Moderatorja...

Muaj mjalti përrallor! Pas Maldiveve dhe Dubait, ky është destinacioni i rradhës për Besin dhe Xhensilën [FOTO]

24 Sep 2017

Muaj mjalti përrallor! Pas Maldiveve dhe Dubait, ky është destinacioni i rradhës për Besin dhe Xhensilën [FOTO]

Dasma e tyre ishte një nga dasmat më të bukura që kemi parë ndonjëherë. Siç e do tradita...

Read More


EVERYTHING YOU NEED TO KNOW
Përfundojnë pa dashur në shtrat me një ndër gjarpërinjtë më helmues në botë.  Shikoni çfarë i ndodh çiftit

23 Sep 2017

Përfundojnë pa dashur në shtrat me një ndër gjarpërinjtë më helmues në botë. Shikoni çfarë i ndodh çiftit

Pranvera është periudha në të cilën zakonisht ndodh çiftimi tek kafshët, por po të njëjtën stinë ndodh edhe...

Ja cila është pija ideale për ju sipas shenjës së horoskopit!

22 Sep 2017

Ja cila është pija ideale për ju sipas shenjës së horoskopit!

Për të hequr stresin e jetës së përditshme, shpesh gjithçka që duhet është një mbrëmje me miqtë, duke...

Read More

Please enter the email address for your account. A verification code will be sent to you. Once you have received the verification code, you will be able to choose a new password for your account.