INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Copy-Paste/ Njihuni me sozitë e Capital T dhe Endrit Mërtirit [VIDEO]

Copy-Paste/ Njihuni me sozitë e Capital T dhe Endrit Mërtirit [VIDEO]

Publikuar më: 19:55 14-11-2017

Njihuni me sozitë e Kapos dhe Endrit Mertirit...

Capital T është një ndër këngëtaret më të pëlqyer në vend por jo vetëm tani pasi edhe dikur ai ka bërë namin me këngët e tij si “Ma e mira” apo “U bo vonë” ndërsa Endrit Mërtiri është nje ndër fotografët më të mirë në vend, suksesi i të cilit ka kaluar kufijtë shqiptarë. Këtë herë ata janë bërë pjesë e insertit “Copy&Paste” pasi dy personazhe të tjerë VIP shihen të jenë si binjakë me ta, shkruan intv.al. Emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani ka zbuluar “binjakët” e Kapos e Endritit, të cilët mund t’i shihni në minutën 23:00 në videon e mëposhtme./intv.al/

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014622211456299
    array(1) { ["section"]=> string(72) "copy-paste-njihuni-me-sozite-e-capital-t-dhe-endrit-mertirit-video-41945" }