INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Cristiano Ronaldo 'i vjedh' Riberys Topin e Artë [FOTO]

Cristiano Ronaldo 'i vjedh' Riberys Topin e Artë [FOTO]

Publikuar më: 13:51 09-01-2018

Cristiano Ronaldo dhe Franck Ribery janë dy personazhet që janë bërë pjesë e karikaturës së ditës së Goal.com.

Në karikaturë paraqitet ronaldo duke i marr topin Ribery, pasi ky i fundit e ka akuzuar yllin portugez se i ka vjedhur tipin e artë në vitin 2013.

Ronaldo nuk fitoi asnjë titull me Real Madridin në vitin 2013, ndërkohë që Ribery e udhëhoqi Bayern Munichun drejt tripletes së parë në histori.

sss.PNG

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010201930999756
    array(1) { ["section"]=> string(57) "cristiano-ronaldo-i-vjedh-riberys-topin-e-arte-foto-47043" }