INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çudit me veprimin e saj! Justin Bieber mund të jetë fejuar, por këngëtarja e njohur shqiptare është ''marrosur'' pas tij: Dashuria ime…[FOTO]

Çudit me veprimin e saj! Justin Bieber mund të jetë fejuar, por këngëtarja e njohur shqiptare është ''marrosur'' pas tij: Dashuria ime…[FOTO]

Publikuar më: 15:52 17-06-2018

Hailey Baldwin dhe Justin Bieber duket se i janë rikthyer romancës së tyre. Çifti pati një romancë të shkurtër në vitin 2015, por duket se ndjenjat janë rikthyer sërish.

Së fundmi modelja është fotografuar duke ecur në krah të këngëtarit duke mbajtur një unazë diamanti në gishtin e fejesës. Ende nuk dihet se çfarë simbolizon ajo, por mediat e huaja shkruajnë për një fejesë të fshehtë mes tyre.

Mirëpo pavarësisht se shumë mendojnë që ata janë fejuar, këngëtarja e njohur shqiptar nuk rresht së treguar simpatikë për këngëtarin e njohur. Bëhet fjalë për Baby G e cila i ka komentuar “my love” në foton e fundit të publikuar në Instagram.

Mirëpo më pas ajo e fshiu komentin për arsye që nuk i dimë.

bbbb.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.006356954574585
    array(1) { ["section"]=> string(138) "cudit-me-veprimin-e-saj-justin-bieber-mund-te-jete-fejuar-por-kengetarja-e-njohur-shqiptare-eshte-marrosur-pas-tij-dashuria-ime-foto-62039" }