INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Çunat postuan këtë foto por shihni si tallet Bes Kallaku me Noizyn [FOTO]

Çunat postuan këtë foto por shihni si tallet Bes Kallaku me Noizyn [FOTO]

Publikuar më: 16:39 19-11-2017

Klipi i Noizyt dhe Ledri Vules pritet të publikohet së shpejti por shihni si tallet Bes Kallaku me liderin e OTR...

Dikur “armiq” dhe sot bashkëpunëtorë shumë të mirë, Noizy dhe Ledri shihet të kalojnë shumë kohë me njëri-tjetrin dhe këtë e tregojnë edhe përmes postimeve të ndryshme në rrjete sociale. Ka qenë aktori Blerim Destani, i cili ka postuar foton ku shihet me Noizyn dhe Ledrin ku shihen të ulur në biçikleta. Por mes shumë komenteve vëmendjen e ka marrë komenti i Bes Kallakut i cili shkruan:

"Po Noizy si ka hipur sikur është në samar dhe jo në biçikletë hahaha", shkruan Besi. Koment ky që ka bërë të gjithë të qeshin./intv.al/ 

hrr.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010478496551514
    array(1) { ["section"]=> string(77) "cunat-postuan-kete-foto-por-shihni-si-tallet-bes-kallaku-me-noizyn-foto-42394" }