INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dafina Zeqiri e pikëlluar! Jep lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të futbollistit të...[FOTO]

Dafina Zeqiri e pikëlluar! Jep lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të futbollistit të...[FOTO]

Publikuar më: 10:01 12-10-2018

Një ngjarje e hidhur ka pushtuar së fundmi botën e sportit në Kosovë dhe kjo pas ndarjes nga jeta të një futbollisti të njohur edhe në arenën ndërkombëtare.

Bëhet fjalë për 32-vjeçarin, Labinot Harbuzi i cili ka ndërruar jetë ditën e djeshme sipas raportimit të medieve ndërkombëtare.

Labinoti ka luajtur në një seri ekipesh prestigjioze si Malmo, Gencegibirli, Feyenoord etj.

Lajmin e hidhur e ka dhënë edhe Dafina Zeqiri me një foto të postuar në Instastory teksa zbulohet se futbollisti ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti kardiak./intv.al/

s5_tq3.PNG

 

 

sr45y_w4.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0096690654754639
    array(1) { ["section"]=> string(95) "dafina-zeqiri-e-pikelluar-jep-lajmin-e-hidhur-te-ndarjes-nga-jeta-te-futbollistit-te-foto-74966" }