INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dëshironi jetë seksuale të zjarrtë? Duhet të keni këtë gjë në dhomën e gjumit!

Dëshironi jetë seksuale të zjarrtë? Duhet të keni këtë gjë në dhomën e gjumit!

Publikuar më: 10:45 25-08-2017
Femrat thonë se nuk u pëlqen shumë drita në dhomën e gjumit.
Por, një pasqyrë para jush mund ta rregullojë këtë gjë. Duke pasur përballë një pasqyre gjatë kohës kur bëni seks do të keni kontakt të nxehtë me sy me partnerin. Shikoni njëri-tjetrin duke u zhveshur dhe duke e prekur njëri-tjetrin. Pra duke u parë në pasqyrë, ju do të eksitoheni më shumë se asnjëherë më parë.
Lëreni të dashurin tuaj të qëndrojë në këmbë apo të ulet pranë një pasqyre. Duke parë e procesin e seksit në pasqyrë, ekspertët e seksit thonë se do të eksitoheni të dy.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081100463867188
    array(1) { ["section"]=> string(82) "deshironi-jete-seksuale-te-zjarrte-duhet-te-keni-kete-gje-ne-dhomen-e-gjumit-35268" }