Ajo ishte planifikuar që të performonte, por doktorët ia kanë ndaluar!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Një luftë që nuk do të mbarojë kurrë!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Është eventi i vitit në muzikë, por ajo që ndodhi këtë herë ishte vërtetë e padëgjuar.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Mesa duket qënka periudha e shtatzanisë për personazhet e njohur!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Si mund të ndodhë ndryshe kur nominohesh për 9 çmime?!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
Wednesday, 08 February 2017 13:42

Shtatzania ndryshon planet e Beyonce

Ajo bëri të ditur javën e kaluar lajmin se po pret binjakë me bashkëshortin e saj Jay Z dhe të rejat kaq të mëdha vijnë me ndryshime të mëdha.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ajo di ta mbrojë më së miri titullin “Queen B”.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Kryetema e këtyre ditëve është Diva e skenës botërore , Beyonce.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Çfarë po përpiqet të na thotë Queen B?

Published in MAGAZINA

Vetëm pak orë pasi bëri të ditur lajmin se po priste të bëhej nënë e dy binjakëve, shkrepja e parë si mama shtatzënë u kthye shumë shpejt në foton më të pëlqyer ndonjëherë në Instagram.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll