Këngëtari kanadez di që të zgjedhë femrat që futen dhe dalin nga jeta, ose më mirë të themi shtrati i tij.

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Ky vit premton shumë për këngëtaren shqiptare, producenti i Justin Bieber, ka disa fjalë për Elvana Gjaten

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Siç folëm edhe më parë, projekti i ri nga David Guetta, Justin Bieber si dhe modelet e Victoria’s Secret më në fund mbërriti!

Published in MUSIC

Përfundon duke e goditur në fytyrë me një shkop golfi!

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Kur yjet rrëzohen, dinë edhe si të ngrihen.

Published in MAGAZINA

Ai "godet" ish të dashurën e Bieber dhe jo një vajzë dosido, por atë që zëvendësoi Selenan! 

Published in SHOWBIZ AND GOSSIP

Tragjedia në Manchester Arena gjatë koncertit të Ariana Grande i ka alarmuar të gjithë, edhe fansat e Justin Bieber të cilët i përgjërohen të mos bëjë koncert në Angli pas ngjarjes së tmerrshme.

Published in MAGAZINA
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll